jam SHD

خانواده Jam SHD از محصولات کمپانی سمعک هانساتون شامل هر دو مدل پشت گوشی (BTE) و داخل گوشی (ITE) می‌باشند. شما با استفاده از این خانواده سمعک از طیف گسترده ای از تکنولوژی های پیشرفته بهره مند خواهید شد. خانواده سمعک Jam SHD دارای 4 سطح تکنولوژی می‌باشند. برنامه ‌های هوشمند AutoSurround SHD و SpeachBeam SHD وضوح گفتار در همه جهات و صدایی شفاف و واضح را برای شما به ارمغان می‌آورد. این برنامه‌ها به سادگی با موقعیت‌ های روزمره به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به تنظیمات دستی سازگار می‌شوند و انعطاف پذیری و راحتی را در استفاده از سمعک فراهم می‌کنند.

سمعک‌های داخل گوشی هانساتون بسیار کوچک هستند. این مدل از سمعک‌های هانساتون با قرار گرفتن داخل گوش به ندرت جلب توجه می‌کنند و از این رو احساس امنیت و آرامش را برای کاربر سمعک ایجاد می‌نماند. این گروه از سمعک‌ها با داشتن پوشش خاص در مقابل گرد و غبار مقاوم هسنتد و استفاده راحت و بدون دردسر را برای کاربر سمعک تضمین می‌کنند.

معرفی مدلهای پشت گوشی (BTE) خانواده Jam SHD :

1) Jam SHD S312

این مدل هوشمندی و راحتی را همزمان در اختیار شما قرار می‌دهد. با طراحی بدنه نوآورانه، راحت و کوچک آن و طراحی جدید درب باتری کاربر سمعک در موقعیت‌های گوناگون روزانه احساس راحتی می‌کند. تکنولوژی هوشمند Sphere SHD به دریافت سیگنال های فضایی گفتار کمک شایانی می‌کند و سیستم اوتوماتیک آن در طول روز به راحتی خود را با محیط‌های مختلف تطبیق می‌دهند.

 • بهره مندی از تراشه هوشمند
 • طراحی مدرن بدنه و دکمه تغییر برنامه بزرگتر جهت راحتی بیشتر کاربر
 • دارای گواهینامه IP68: پوشش پلاسما از سمعک در مقابل نفوذ رطوبت و گرد و غبار محافظت می‌کند
 • قابلیت استفاده از تیوب نازک به جای شلنگ برای راحتی وزیبایی ظاهری
 • Telecoil برای بهبود کیفیت مکالمات تلفنی
 • موجود در 8 رنگ متنوع

 

2) Jam SHD S13

انحنا و ظاهر خاص این مدل با بهره گیری از شکل لاله گوش طبیعی طراحی شده است. چه در یک رستوران نشسته باشید یا در جنگل در حال قدم زدن باشید، این سمعک به طور اتوماتیک خود را با محیط تطبیق داده و بهترین تجربه شنوایی ممکن را برای کاربر خویش تضمین ‌می‌نماید. این سمعک با ورودی صوتی مستقیم DAI امکان استفاده از سیستم FM را هم دارد.

 • بهره مندی از تراشه هوشمند
 • طراحی مدرن و راحت بدنه و دکمه ای که می‌تواند تغییر برنامه دهد یا صدا را کم و زیاد کند
 • دارای گواهینامه IP68: پوشش پلاسما از سمعک در مقابل نفوذ رطوبت و گرد و غبار محافظت می‌کند
 • Telecoil برای بهبود کیفیت مکالمات تلفنی
 •  موجود در 7 رنگ متنوع

 

3) Jam SHD RS13

طراحی موجگون و خاص این مدل بر اساس استانداردهای زیبایی شناسی در بالاترین سطح، افراد با سخت‌گیرانه ترین سلیقه را نیز راضی نموده است. دکمه های طراحی شده بر روی این مدل امکان تغییر ولوم و برنامه را به صورت مجزا از هم ایجاد می‌کند. این مدل هم از تکنولوژی برنامه ریزی اتوماتیک بهره مند است که بهترین تجربه شنوایی ممکن را برای کاربر خویش در محیط‌های مختلف تضمین‌ می‌نماید.

 • بهره مندی از تراشه هوشمند
 • طراحی مدرن و راحت بدنه و دکمه ای که می‌تواند تغییر برنامه دهد یا صدا را کم و زیاد کند
 • دارای گواهینامه IP68: پوشش پلاسما از سمعک در مقابل نفوذ رطوبت و گرد و غبار محافظت می‌کند
 • Telecoil برای بهبود کیفیت مکالمات تلفنی
 • موجود در 7 رنگ متنوع

 

معرفی مدلهای داخل گوشی (ITE) خانواده Jam SHD :

1) Jam SHD IIC

این سمعک ساختار و طراحی ریزی دارد و با قرار گیری داخل مجرای گوش عملا غیر قابل دیدن می‌شود. باتری مورد استفاده این مدل سایز 10 می‌باشد. جهت راحتی استفاده کاربر یک پین پلاستیکی بر روی سمعک تعبیه می‌شود تا خارج کردن آن از مجرای گوش راحت باشد.

2) Jam SHD CIC

این مدل نیز همانند IIC، در عمق کانال گوش قرار می‌گیرد و با تاوجه به ساختار و طراحی ریزش قابل دیدن نخواهد بود. این مدل هم از باتری سایز 10 استفاده می‌کند. جهت راحتی کاربر در این مدل هم پین پلاستیکی تعبیه می‌گردد.

 

3) Jam SHD Mini Canal

این سمعک داخل مجرای شنوایی قرار می‌گیرد و از باتری سایز 10 استفاده می‌کند اما از مدل CIC کمی بزرگتر است. این سمعک نیز دارای پین برای استفاده راحت‌تر کاربر می‌باشد.

 

4) Jam SHD Canal

این مدل در ابتدای مجرای گوش قرار می‌گیرد و از باتری 312 استفاده می‌کند. به سادگی با یک دست از گوش خارج می‌شود. به دلیل اندازه بزرگتر امکان تعبیه ولوم و دکمه تغییر برنامه را دارد.

 

5) Jam SHD Half- Concha or Concha

این دو مدل، در صدف گوش قرار می‌گیرند. معمولا از باتری 312 یا 13 بهره می‌برند. این مدل هم ولوم و دکمه تغییر برنامه دارد و به راحتی با یک دست از گوش خارج می‌شود.

 

 • تمام سمعک‌های هانساتون دارای برنامه خودکار AutoSurround SHD می‌باشند و می‌تواندد به طور اتوماتیک با موقعیت‌های شنوایی مختلف خود را تطبیق دهند. این برنامه بهترین تجربه شنوایی ممکن را در تمام جهات برای کاربر فراهم می‌کند. از این رو الزامی به داشتن دکمه تغییر برنامه برای محیط‌های مختلف نیست.
در حال بارگذاری