معرفی شرکت

تقریبا 60 سال پیش، شرکت هانساتون در زمینه تولید و تهیه سیستم های شنوایی در سراسر جهان شروع به پیشرفت هایی کرد. امروزه بیشتر از 150 کارمند مسول ارائه و پخش تولیدات هانساتون به بیشتر از 70 کشور جهان می باشند. برای شرکت هانساتون این موفقیتها باعث ایجاد انگیزه و تعهد مضاعف شده است تا با جستجوی راههای جدید به ترقی در زمینه پیشرفت و گسترش شنوایی و ابزارهای شنوایی کمک کنند.

شرکت پارس تجهیز  ماسای در سال 2011 توسط گروهی از افرادی که در زمینه های پزشکی، مراقبت های سلامت، ابزارها و دستگاهها تخصص داشتند تشکیل شد. این تیم با هدف گسترش تجربیات در این زمینه و ایجاد چندین کلینیک شروع به فعالیت کرد.

تاریخچه شرکت هانساتون از سال 1957 تا الان:

1957:

رادولف فیشر در سال 1957 شرکت را تاسیس  و سمعک های  هانساتون را از آمریکا به بازار آلمان عرضه می کند.

1961:

محبوبیت هانساتون در بازار اروپا:

سمعک های هانساتون در بازار اروپا بسیار محبوب می شوند و تکنولوژی پیشرفته آن ها در آن زمان توجه ادیولوژیست ها را به خود جلب می کند.در مدت زمان کوتاهی شرکت هانساتون 12 نمایندگی در سرتاسر اروپا تاسیس می کند.

1967:

فرزند ارشد رادولف فیشر موسس شرکت هانساتون مسئولیت بخش توسعه تکنولوژی شرکت را بر عهده می گیرد و به این ترتیب زیربنای استقلال شرکت در زمینه توسعه تکنولوژی سمعک های هانساتون ایجاد می شود.

1970:

اولین سمعک ساخت هانساتون

بخش توسعه فناوری هانساتون شروع به ساخت سمعک های متکی به فناوری و خلاقیت خود شرکت می کند.

1975

اولین تحول در سمعک های هانساتون

شرکت هانساتون با عرضه اولین سمعک پشت گوشی خود به اسم Bi-HT-PC،اولین سمعک پشت گوشی چند کاناله در دنیا، توجه ادیولوژیست های آلمان و سایر کشور های دنیا را به خود جلب می کند.

1978

هانساتون HADEO  را به بازار عرضه می کند.

 

 

 

در حال بارگذاری