شرکت ماسای تجهیز پارس بین الملل در سال ۱۳۹۰ با هدف واردات و خدمات دستگاه های شنوایی سنجی و سمعک آغاز بکار کرد . این شرکت به مدیریت آقای کامران بهمنی کارشناس شنوایی  که مدیریت چندین کلینیک شنوایی و خدمات سمعک را از سال ۱۳۷۵  بعهده داشته  و با همکاری بیش از ۲۰ نفر از تکنسین ها و کارشناسان متخصص این رشته تاسیس شده است .

شرکت پارس تجهیز بیش از ۱۰ سال نمایندگی سمعک برند های سمعک هانساتون آلمان و دستگاه های  Pilot آلمان را به عهده داشت.

با تغییر سیاست و چشم انداز شرکت از سال ۱۴۰۲ و مشکلات انتقال ارز و … شرکت تصمیم به اخذ نمایندگی های جدید که از نظر هزینه و انتقال ارز و خدمات شرایط مناسب تر و سازگار تر با وضعیت اقتصادی ایران را داشته باشد گرفت .

در حال حاضر شرکت نمایندگی انحصاری محصولات سمعک و دستگاه های شنوایی Horentek ایتالیا و Retone  و Relink  چین را بعهده دارد و یکی از مجهز ترین لابراتور خدمات پس از فروش و تعمیرات را با حرفه ای ترین و با تجربه ترین پرسنل را دارا می باشد .

رسالت ما در پارس تجهیز ارائه خدمات و متعهد بودن به آن است و بر خلاف اکثر شرکت های حال حاضر که با توجه به مشکلات انتقال ارز و تحریم ، توان خدمات قابل قبول  را ندارند . این شرکت به تمامی تعهدات خود عمل کرده و گاها با توجه به سیاست شرکت در راستای کمک به افراد کم شنوا خدمات برندهای دیگر بازار ایران را نیز انجام می دهد .

سخن آخر ، در پارس تجهیز تعهد به ارائه خدمات به افراد کم شنوا اولویت ما می باشد و تمامی توان خود را برای  ارتقا کیفیت زندگی این عزیزان با کمترین هزینه و بالاترین سطح فناوری بکار خواهیم گرفت .